Chceš nahliadnuť do zákulisia medzinárodného festivalu?
Naučiť sa, ako funguje jeho organizácia a priložiť pomocnú ruku?

Okrem dobrého pocitu, že pomôžeš naplniť Bystricu unikátnymi dielami, si môžeš z Festivalu svetla a tieňa odniesť aj kvantum skúseností, zručností a znalostí. Využiješ ich v budúcnosti pri organizácii kultúrnych podujatí, manažmente, marketingu, ale aj vo vlastnej tvorbe či štúdiu.

Náš festival prináša svojim návštevníkom umenie zadarmo, z veľkej časti preto stojí na pomoci dobrovoľníkov. Bez nich to nezvládneme. Aj ty nám môžeš pomôcť so smerovaním návštevníkov na správne miesta, s rozdávaním mapiek, predajom vo festivalovom stánku, alebo asistenciou umelcom priamo na jednotlivých stanovištiach. Nebude to žiadna makačka a stihneš si pritom užiť festival z celkom inej perspektívy. Vystavujúci umelci si prácu dobrovoľníkov vážia a aj vďaka nim má festival dobré meno. Pomôžeš nám ho šíriť ďalej?

Poď do toho s nami!
Prihlásiť sa môžeš kedykoľvek, platí však, že čím skôr, tým lepšie. Na veku vôbec nezáleží, stačí mať čas a chuť. V prípade záujmu o dobrovoľnícku činnosť na festivale kontaktuj koordinátora Števa na adrese olis@trakt.sk, kde rada poskytne akékoľvek ďalšie informácie.
HĽADÁME PRÁVE TEBA, IDEŠ DO TOHO?

-----------------------------------------------------------------------------------------------


MEMORANDUM O SPOLUPRÁCI